Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Class
ro: Clasă

en: Provider
ro: Furnizor

en: About
ro: Despre

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Uses
ro: Folosește

en: Link to the entity
ro: Legătură către entitate
