Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
