Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op
