Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Update
da: Opdatér

en: Class
da: Klasse

en: Provider
da: Udbyder

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Link to the entity
da: Link til entity
