Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: About
se: Birra
