Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Provider
eo: Provizanto

en: Link to the entity
eo: Ligilo al la ento
