Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: About
is: Um
