Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Provider
ka: პროვაიდერი
