Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Update
ur: تجدید

en: Provider
ur: سہولت کار
