Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Class
el: Κλάση

en: Provider
el: Πάροχος

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Link to the entity
el: Σύνδεσμος στην οντότητα
