Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Class
id: Kelas

en: Provider
id: Penyedia

en: About
id: Tentang

en: Bundles
id: Bundel

en: Uses
id: Penggunaan

en: Link to the entity
id: Tautan ke entity
