Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Id
et: ID

en: Class
et: Klass

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: About
et: Programmist

en: Bundles
et: Kogumid

en: Uses
et: Kasutab

en: Link to the entity
et: Viide olemile
