Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх
