Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Update
da: Opdatér

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
