Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
