Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Update
es: Actualizar

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
