Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
