Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
