Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
