Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Provider
mr: प्रदाता
