Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Class
tr: Sınıf

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: About
tr: Hakkında

en: Bundles
tr: Paketler

en: Uses
tr: Kullanım
