Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Provider
ur: سہولت کار
