Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Link to the entity
am: ከአካሉ ጋር አገናኝ
