Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
