Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru
