Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Uses
hy: Օգտագործում
