Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: About
ne: बारेमा
