Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Update
pt: Atualizar

en: Provider
pt: Fornecedor

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Link to the entity
pt: Ligação para a entidade
