Extra Field Settings Provider (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Update
de: Aktualisieren

en: Id
de: ID

en: Class
de: Klasse

en: Provider
de: Anbieter

en: About
de: Über

en: Bundles
de: Subtypen

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Wrapper
de: Umgebendes Element

en: Link to the entity
de: Link zur Entität

en: Node label
de: Beitragsbeschriftung
