Extra Field Settings Provider (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: About
my: အကြောင်း
