Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Provider
he: ספק

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
