Extra Field Settings Provider (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Update
it: Aggiorna

en: Class
it: Classe

en: Provider
it: Fonte esterna

en: About
it: Informazioni

en: Bundles
it: Bundle

en: Uses
it: Usa

en: Link to the entity
it: Link all'entità
