Extra Field Settings Provider (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar
