Extra Field Settings Provider (8.x-2.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: About
br: Diwar-benn
