Extra Field Settings Provider (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje
