Extra Field Settings Provider (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Id
fi: Tunniste

en: Class
fi: Luokka

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: About
fi: Tietoja

en: Bundles
fi: Paketit

en: Uses
fi: Käyttää

en: Link to the entity
fi: Linkki entiteettiin
