Extra Field Settings Provider (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: About
oc: A prepaus

en: Bundles
oc: Paquets

en: Uses
oc: Usatges
