Extra Field Settings Provider (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Class
pl: Klasa

en: Provider
pl: Usługodawca

en: About
pl: O stronie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Uses
pl: Używa

en: Link to the entity
pl: Odnośnik do encji
