Extra Field Settings Provider (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Id
fa: هویت

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Link to the entity
fa: واصلی به عنصر
