Extra Field Settings Provider (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Class
vi: Lớp

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
