Extra Field Settings Provider (8.x-2.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
