Extra Field Settings Provider (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Class
ca: Classe

en: Provider
ca: Proveïdor

en: About
ca: Detalls

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Uses
ca: Usos

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: Link to the entity
ca: Enllaça a l'entitat
