Extra Field Settings Provider (8.x-2.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
