Extra Field Settings Provider (8.x-2.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
