Extra Field Settings Provider (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
