Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Provider
az: Provayder

en: About
az: Haqqında

en: Bundles
az: Paketlər

en: Uses
az: İstifadə edir
