Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Update
es: Actualizar

en: Class
es: Clase

en: Provider
es: Proveedor

en: About
es: Acerca de

en: Bundles
es: Paquetes

en: Uses
es: Usos

en: Wrapper
es: Envoltorio

en: Link to the entity
es: Enlace a la entidad
