Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Provider
hi: प्रदाता

en: About
hi: के बारे में

en: Bundles
hi: बंडल

en: Uses
hi: उपयोग

en: Link to the entity
hi: इकाई से लिंक करें
