Extra Pagination (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Page
et: Lehekülg

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: About
et: Programmist

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
