Extra Pagination (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Page
jv: Kācā

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: About
jv: Ngenani
